ArkVisio Oy

toimisto@arkvisio.fi
etunimi@arkvisio.fi


Henkilöstö - Helsinki
Puustellinpolku 12, 00410 Helsinki

Jukka Laamanen

Toimitusjohtaja

Rakennusarkkitehti ja -mestari, AKK, pääsuunnittelu, arkkitehtisuunnittelu, kuntotarkastukset

+358 40 084 9395
jukka@arkvisio.fi

Klaus Kuuluvainen

MSc arkkitehti, rakennusinsinööri AMK, pääsuunnittelu, arkkitehtisuunnittelu

+358 40 715 5951
klaus@arkvisio.fi

Aleksei Montonen

Rakennusarkkitehti AMK, arkkitehtisuunnittelu

+358 45 184 7418
aleksei@arkvisio.fi

Misa-Johanna Sirola

Rakennusarkkitehti AMK, arkkitehtisuunnittelu

+358 50 321 1818
misa-johanna@arkvisio.fi

Johanna Koppanen

Rakennusinsinööri AMK, rakennesuunnittelu, päärakennesuunnittelu, vastaava työnjohto, pätevöitynyt energiatodistuksen laatija

+358 44 344 9533
johanna@arkvisio.fi

Simo Saarenmaa

Rakennusinsinööri, AKK, kuntotarkastukset, valvoja

+358 50 565 0444
simo@arkvisio.fi

Petteri Cederlöf

Nuorempi suunnittelija

+358 40 523 5351
petteri@arkvisio.fi

Rami Kaukiainen

Suunnitteluassistentti

+358 44 571 3044
rami@arkvisio.fi

Sinikka Hakkarainen

Asiakaspalvelu

09 871 1281
sinikka@arkvisio.fi

Pentti Liikanen

Myynti, IT

+358 50 553 7887
pentti@arkvisio.fi

Henkilöstö - Joensuu
Sotkumantie 2B, 83430 Käsämä

Jari Hirvonen

Talonrakennusinsinööri AMK, rakenne- ja rakennussuunnittelu, vastaava työnjohto, valvoja, kuntotarkastukset

+358 50 310 0261
jari@arkvisio.fi

Liikekumppanit

Rakennuskonsultointi E. Pitkänen Oy, Joensuu

www.esapitkanen.fi

Diamond Office

www.diamondoffice.fi


Laskutusosoite

Verkkolaskuosoite 003709307551
Y-tunnus 0930755-1
Verkkolaskuoperaattori  OpusCapita Group Oy
Operaattorin välittäjätunnus 003710948874

Paperiset laskut tulee lähettää osoitteeseen:
ArkVisio Oy
PL 45666
00063 LASKUNET

Ota yhteyttä

  • Puhelimitse 09 8711281,
    sähköpostilla myynti@arkvisio.fi
    tai täyttämällä alla oleva lomake.
  • Sallitut tiedostomuodot: jpg, png, pdf, gif.
  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.
Takaisin ylös Takaisin ylös